Nano iCAN

přenosný, bateriový sluchátkový zesilovač

Nano iCAN je bateriový sluchátkový zesilovač s poloviční velikostí oproti vícenásobně oceněné řadě Micro.

Abychom si mohli užívat hudbu, je pro mnohé z nás nutné mít komponenty, které excelují v domácím 'statickém' high-endovém systému stejně jako v 'dynamickém' přenosném systému. Nano iCAN odpovídá takovému požadavku dokonale. Signál může být přiveden RCA nebo 3,5mm vstupy, provoz zajišťuje lithium-polymerová baterie a hudbu si můžete užívat kdykoliv, kdekoliv a jakoukoliv.

Nano iCAN udržuje iFi tradici excelentního zvuku s hlubokým basem. Jeho vrcholný obvodový design používá DirectDrive® technologii bez potřeby výstupních kondenzátorů.

Opravdu mimořádný sluchátkový zesilovač musí být také uživatelsky nastavitelný. Za prvé, aby vyhověl každému typu nahrávky, využívá technologii 3D HolographicSound® for Headphones, aby dostal zvuk 'ven z hlavy'. Za druhé, pro různé typy sluchátek je vybaven funkcí XBass® a uživatelsky volitelným ziskem a tak umožnil všem typům sluchátek rozkrýt svůj potenciál ať už doma nebo na cestách.

Nano iCAN - jedinečný zvuk na cesty.

Napájení Nano iCAN’s má dvě hlavní výhody. Za prvé, umožňuje poslech hudby z přenosných zařízení prostým připojením zdroje jako jsou chytré telefony a tablety kabelem s 3,5mm konektory. Za druhé, v domácích podmínkách s využitím 9V napáječe můžete velmi jednoduše dostat ze svých sluchátek maximum.

Vestavěná lithium-polymerová baterie dává uživateli více než 70 hodin high-endové hudební reprodukce kdekoliv, kdykoliv a jakékoliv.

Existují různé přenosné sluchátkové zesilovače a pak je tu Nano iCAN. Jeho DirectDrive® technologie znamená, že nejsou použité výstupní kondenzátory a tím je zajištěna nejpřímější možná signálová cesta a zachování kvality hudby.

DirectDrive® technologie je jedním z hlavních důvodů, proč získávají výrobky iFi takové nadšené recenze.

Technologie 3D HolographicSound® for Headphones se stala natolik všeobecně uznávanou, že se někteří pokusili ji replikovat a to je pro nás maximální kompliment.

Umístěním nahrávky vně hlavy (a při tom nepoužít obecný tzv. crossfeed) se Nano iCAN dostalo na své vlastní hřiště.

Doslova nemá žádnou konkurenci.
Sluchátka a nahrávky jsou různé a chovají se proto odlišně.

XBass® byl převzat od Micro iCAN, abychom zajistili, že uživatelé Nano iCAN budou také profitovat z úžasného velmi hlubokého basu, který tento obvod dostane ze sluchátek.

Jakmile jednou zkusíte, už není cesty zpět.

Specifikace

Napájení:  Baterie / externí 9V

Životnost baterie:  ~ 70 hodin*

Vstupy: 

  • RCA Stereo
  • 3.5mm

Výstup:  6.3mm sluchátkový jack (3.5mm adaptér přiložen)

Analogové funkce

  • X-Bass
  • 3D Sound

Zisk:  8dB/18dB (volitelný)

Vstupní impedance:  100k

Výstupní impedance:  <1 ohm

SNR:  112dB(A)

THD &N (100mW)  < 0.02%

Výstupní výkon(32R):  150mW (externí napájení)

Rozměry:  87(d) x 68 (š) x 28 (v) mm

Hmotnost:  160g

* v závislosti na nastavení hlasitosti

Prodejci

Produkty zakoupíte v naší pražské prodejně, případně u našich zde uvedených prodejců.

hifina Logo