Micro iUSB3.0

řešení pro USB audio

Etablovaný s novými funkcemi

Active Noise Cancellation+®

Lepší než baterie

Total USB Solution+®

newdesign

formaty

output array

plugs

Navždy eliminovaný jitter. Vojenská radarová technologie pro audio.

Udivující šumové pozadí 0.1uV (0.0000001V).

Všechny zdroje USB šotků ‘Octa-gone’.

Zcela nový Micro iUSB3.0 představuje novou generaci pokročilé počítačové audio technologie.

Micro iUSB3.0 se chlubí originálními a nejvyspělejšími USB audio technologiemi: Active Noise Cancellation+®; REclock®; REbalance® a REgenerate® zatímco si zachoval a dále vylepšil originální technologii PowerStation® na PowerStation+®, která byla v srdci úspěchu jeho předchůdce.

 

Total USB Solution+® vyhostí VŠECHNY USB audio šotky

UTSM

Micro iUSB3.0 řeší naráz všech 8 významných USB audio šotků vedoucích k nízké kvalitě

počítačového audia:

• Koriguje symetrii signálu

• Potlačuje frame noise

• Potlačuje packet noise

• Ultra čisté napájení

• Eliminuje zemní šum

• Koriguje impedanční nepřizpůsobení

• Eliminuje USB Jitter

• Obnovuje integritu signálu

Tam, kde mnozí nedostatky USB audia vůbec neberou v úvahu, iFi už je má vyřešené.

 

Kompletně nová, mimořádně účinná technologie

Micro iUSB3-06.69(1)

Šumové pozadí Micro iUSB3.0 bylo ještě vylepšeno a dosahuje neuvěřitelných 0,1uV (nebo 0,0000001V). To je na samé hranici měřitelnosti – dokonce i výkonný Audio Precision tak tak zvládá změřit Micro iUSB3.0.

miusb3

 

Aktivní potlačení šumu - Active Noise Cancellation +® - odvozené z vojenské radarové technologie

ANC+

Převzetím z vojenské oblasti (konkrétně Thales Spectra radar eliminující systém použitý ve francouzském bojovém letounu Dassault Rafale), iFi upravil tuto technologii k výhradnímu představení Active Noise Cancellation+ ® (ANC+®) audio napájecí systém. Je natolik revoluční, že ANC technologie se stala základním kamenem stále se zlepšující technologie řady iFi USB audio.

ANC2

Obranný radarový systém vysílá na určité frekvenci signál, který se odrazí od trupu letadla. Přijímač na palubě letadla takový signál přijme a počítačově analyzuje jeho základní frekvenci/modulaci a identický signál v protifázi generovaný palubním systémem eliminuje signál nepřátelského radaru.

Generováním signálu, který je identický k šumu, ale v opačné fázi, dojde k aktivnímu potlačení veškerého příchozího šumu. ANC+® je perfektním ‘protijedem’ šumu napájecího zdroje, který je prokletím USB audia.

ANC+(3)

ANC+® filtruje napájení v audio pásmu a také radiofrekvenční šum. Naměřená hladina šumu pozadí je 0,1uV (0,0000001V) a je dokonce mezní hodnotou i pro ty nejpokročilejší měřící přístroje Audio Precision.

Naměřené snížení šumu 100 krát nebo o 40dB v porovnání s běžnými šumovými filtry.

Akusticky, zvukové pozadí a vnitřní rozlišení nahrávky jsou vynesené do popředí a už nejsou skryté. Zvuk je mnohem hladší, přesně tak, jak dobrý analogový zvuk má být. Nic se tomu nevyrovná.

 

Zcela nový signál: REclock® /REgenerate®

RE2

Micro iUSB 3.0 provádí re-clock/regeneraci/opakování USB audio data streamu. Pro každý připojenný DAC, REgenerate vytváří zcela nový USB signál, na který poté aplikuje přesné master clock s REclock® technologií pro kompletní eliminaci počítačového jitteru. Hudba lépe proudí; je čistší, hlubší a přesnější, stejně jako ve skutečnosti.

 

Signál je teď symetrický: REbalance®

REbalance

USB signál je ve své podstatě symetrický, ale v praxi je většina USB signálů do určité míry nesymetrická a kontaminovaná šumem. Odstranění stejnosměrné složky a ‘symetrizace’ USB audio signálu vytvářejí perfektně vyvážený signál bez šumu.

ip12

 

Budoucnost je zde: USB3.0® ultra-speed 5.0 Gbps

5.0gbps

iFi produkty jsou progresivní a definují budoucnost audia. Implementace USB3.0 standarda, Micro iUSB3.0 zvládá USB3.0 a USB2.0 se sebejistotou. Jak se zvyšuje kvalita audio signálu, USB3.0 se ultra-širokým pásmem 5.0Gbps nabízí neuvěřitelnou šířku pásma, která je 10x větší než šířka pásma 480Mbps u USB2.0.

Proto Micro iUSB3.0 zvládá ultra-vysoké rozlišení audia bez omezení. Pro tuto chvíli, stejně jako pro mnoho let do budoucnosti, Micro iUSB3.0 zůstane nedílnou součástí audio řetězce.

 

‘IsoGround®’ a ‘On/Auto’ počítačového audia

Isoearth

Zemní připojení u počítače je kontaminované šumem. Původní Micro iUSB Power chytře tento problém technologií IsoGround® bez porušení USB standardu (pouhé přerušení počítačové země NENÍ USB kompatibilní a obvykle způsobuje problémy u USB připojení). Nový Micro iUSB3.0 disponuje nejen touto funkcí, ale také volbou ‘Auto/On’ USB napájení k dalšímu vylepšení uživatelského komfortu.

 

USB Hub 2xDual-Ports® jednoduše připojte DAC a HDD

iusb3.02

Rádi zkoušíme nejen forenzně, ale také komplexně. Se dvěma sadami duálních portů (Dual-Ports), funguje Micro iUSB3.0 jako audiofilnní počítčový napájený hub obsluhující dvě zařízení jako třeba DAC a HDD. To znamená, že celé počítačové audio je tiché, protože šum z jednoho zdroje nekontaminuje ostatní.

Isoearth

Pro moderní zařízení s vysokými nároky na napájení je Micro iUSB3.0 také kompatibilní s Bus Charge 1.2. To znamená, že je schopný rychle nabíjet telefony, tablety a dokonce fenomenální Micro iDSD.

 

 

Další informace o Micro iUSB3.0 a technické aspekty ostatních iFi produktů:

https://www.facebook.com/iFiAudio/notes

 

Specifikace


Výstupní napětí:  5V±0.5%
Výstupní proud:  2.5A (celkem)
Výstupní šumové pozadí:  0.1uV(0.0000001V)
USB 3.0:  Ultra-speed 5.0Gbps
Napájecí napětí:  AC 100 – 240V, 50/60Hz (iFi iPower je součástí)
Příkon:  < 15W (včetně napájených USB zařízení)
Rozměry:  158x68x28mm
Hmotnost:  285g

Změna specifikace bez předchozího upozornění vyhrazena.

Prodejci

Produkty zakoupíte v naší pražské prodejně, případně u našich zde uvedených prodejců.

hifina Logo