Micro iLink

konvertor USB na SPDIF

Micro iLink je mimořádný konvertor USB na SPDIF. Radši než začít s čipem konvertoru jsme se pustili dál a analyzovali jsme celý přenosový řetězec a konverzní proces. Jen díky této mravenčí práci jsme mohli překonat nedostatky spjaté s běžnými konvertory.

Při převodu digitálního signálu z jednoho formátu do druhého se na mnoha frontách objevuje jitter. Ten je nutné eliminovat a s ním související nežádoucí problémy, které se negativně projevují na kvalitě zvukové scény. Micro iLink je jediným konvertorem svého typu s pokročilou technologií Super Digital Output® a Jitter Elimination Technology JET® neviděnou u jiných převodníků.

Micro iLink zvládá Asynchronní HD audio až do 24bitů/192kHz. Jeho nenápadná velikost podrtrhuje až nadpřirozenou schopnost potlačení jitteru. Věrnost původní nahrávky je prostě bezkonkurenční. Konečně je možné užít si naprosto věrný zvuk z počítače zapojeného do zařízení s SPDIF vstupem (DA převodník, A/V receiver, apod.).

Normální digitální výstup: mdlý, plochý a drsný digitální zvuk

Micro iLink digitální výstup: pevné, plné tělo a přirozený zvuk

Jitter Elimination Technology JET® zvládá to, co žádný jiný konvertor nedokáže. Zásadním způsobem odstraňuje jitter ve slyšitelném pásmu, které je pro lidské ucho nejcitlivější. Obecné jitter filtrující mechanizmy jsou účinné jen ve vyšším pásmu, nad slyšitelným pásmem. S neobvyklým technickým know-how potřebným k vývoji systému odstraňujícím jitter v nižším slyšitelném pásmu a s využitím znalostí o běžných jitter filtračních systémech, JET® dokáže specificky filtrovat nejproblematičtější jitter v nejkritičtějším slyšitelném pásmu.

Jedině u Micro iLINK najdete JET® technologii kombinovanou s existujícími jitter filtračními mechanizmy a tím pádem v podstatě eliminující jitter. JET® je hlavní vlastností Micro iLINK a není dostupná v jiných konvertorech, ani těch ultra drahých.

Výstupní jitter

Super Digital Output® využívá následující neobvyklé konstrukční vlastnosti: High-Level výstup; Galvanickou isolaci; Opravdu symetrický výstup; Perfekní impedanční přizpůsobení a Ultrarychlou odezva (Rise Time).

Tyto jsme vyvinuly na záklaadě pečlivé analýzy a následném re-designu všech SPDIF přenosových protokolů: Optický, BNC a RCA. Vyplatilo se, jitter, šum a další problémy jsou zminimalizované na neznatelné hodnoty.

Pokroky v oblasti počítačového audia pozvedly kvalitu nad standardní CD. Micro iLINK dokáže pozvednout kvalitní a vhodný DA převodník na dnešní úroveň a umožnit tak přehrávání audia v moderním vysokém rozlišení až do 24Bit/192kHz.

Šířka pásma audio dat

 

Specifikace

Vstup:

Full-Speed USB 2.0 type-B 

Výstupy:
Super Digital výstupy (RCA) x 2 
• High Level: JEDINÝ konvertor odpovídající dalšímu hlavnímu typu SPDIF s korespondující vyšší signálovou úrovní
• Normal Level: Standardní SPDIF výstup

Optický výstup* 
* Tento přenosový standard je ze své podstaty omezen na 96kHz


Kompatibilní s High-Speed USB 2.0 (24-Bit/192kHz)

Příkon (max.):  < 2.5W

Rozměry:  158(d)x68(š)x28(v)mm

Hmotnost:  265g

AKČNÍ NABÍDKA - SLEVA 20% - JEN NA NAŠEM ESHOPU

Prodejci

Produkty zakoupíte v naší pražské prodejně, případně u našich zde uvedených prodejců.

hifina Logo