Vantage

Nejvyšší model high-endových reproduktorů AudioSolutions. Základním stavebním prvkem reprosoustavy je středový na zakázku vyrobený 6" reproduktor SatoriTM s patentovanou membránou Egyptian PapyrusTM, neodymiovým magnetem a košem z hliníkové slitiny. Tato středopásmová jednotka pokrývá téměř celé pásmo (200Hz - 10 000Hz) a má velmi plochou křivku. Tím je dosaženo, že je většina nástrojů v tomto pro posluchače velmi citlivém pásmu pokryta středovým reproduktorem a je vyzařována z jednoho místa. V tomto pásmu potom nedochází k fázovým změnám a zvuk je přirozený a čistý. Jako další měniče jsou použíté špičkové Scan-speak Revelator SPC 18cm basový měnič, 26cm hliníkový woofer a AirCirc6 silk dome výškový reproduktor se skvěle plochou charakteristikou.

Ozvučnice je vyrobena z desetivrstvého sendviče, kde některé vrstvy jsou z velmi tuhého balsového dřeva. Tuhost ozvučnice je také výrazně podpořena vnitřními příčkami. Speciální tlumící technologie a neexistence paralelních ploch zajišťují čistý a muzikální zvuk.

Výhybka reprosoustavy používá prvotřídní komponenty jako jsou Jantzen Superior Z-Cap kondenzátory, odpory Mills, toroidní cívky, atd. Výhybka je přenastavitelná. Tak lze provést jemné nastavení odpovídající poslechové místnosti nebo preferencím posluchače.

Specifikace

Citlivost : 92dB
Maximální příkon: 300W RMS
Impedance (nominální) : 4Ohmy
Frekvence výhybky: 50Hz / 200Hz / 10000Hz
Frekvenční pásmo (v místnosti) : 21 - 30 000Hz
Měniče: 1x 26cm hliníkový woofer, 2x 18cm SPC bassový, 1x17cm egyptský papirus středový, 1x 2.5cm silk dome výškový
Hmotnost : 70kg (ks)
Rozměry bez podstavce (vxšxh) : ~1434mm x 347mm x 564mm
Rozměry s podstavcem (vxšxh) : ~1490mm x 481mm x 764mm

Povrchová úprava

Červená, žlutá, grafitová šedá nebo jakákoliv jiná dostupná barva. Piano lak s vysokým leskem Xirallic® nebo saténovým leskem. Vyberte si sami nebo nás kontaktujte, abychom Vám mohli doporučit vhodný odstín. Zbývající plochy reprosoustavy jsou pokryté kůži a speciální quartzite texturou.

Galerie